10 Yılı aşan bilgi ve tecrübe ile tüm klima ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. HB Klima servisi kaliteli hizmetleri ve verdiği güvence ile bir mesaj kadar yakınınızda

Galleri

İletişim

+90 (212) 580 20 77

34290 Küçükçekmece, İstanbul

muhasebe@hbklima.com.tr

Klima Santrallerinin Özellikleri

Klima Santrallerinin Özellikleri

Klima Santrallerinin Özellikleri, Klima Santralleri, Atmosferden alınan havanın farklı şartları da cihazlardan geçilerek havaya tekrar gönderilmesidir. Sıcaklık ve nem oranının sağlanması için üretilen birçok model ve seçenekleri vardır. Bütün klima santralleri aynı tarzda çalışır ama farklı görevlerde üretilir, kapalı ortamlarda havanın nemini sıcaklığını ve soğukluğunu ayarlarlar. Klimalar santralleri yedi alt başlıktan oluşarak her bir başlığın kendi alt dalları vardır.

AKS (Modüler): Ayarlanabilen hava ortam nem ve sıcaklığını dengeler. .Klima santralleri aspiratör, egzost, karışım filtre, torba filtre, ısıtıcı, soğutucu, nemlendirme, vantilatör, susturucu gibi malzemelerin birleşmesiyle oluşturulur. Klima Santrallerinin Özellikleri

KFC (Dik tip): Kat klima santralleri yazın soğuk su, kışında sıcak sudan güç alır. Daha fazla çok katlı iş yerlerinde her kata birer tane konulur ve istenildiği zaman çalıştırılır. Klima Santralleri Çalışma saatlerine müdahale etme şansıyla tasarruflu bir sistemdir. Montaj kolaylığı sayesinde de çok fazla tercih edilir.

ALDAPOOL(Havuz): Oluşan nemleri almak için kapalı havuz gibi nemin fazla olduğu yerlerde kullanılır. Bu santral nem almak için özel olarak üretilmiştir. İstenilen nem dengesi her mevsim sağlayabilir, paket halinde elektronik kumanda panosu dâhil teslimatı yapılır.

ALDAMAD(hijyenik):  Hastaneler ve temiz olması gereken yerler için kullanılır. Havalandırmaların olmadığı yerlerde havanın hijyenik olmasını sağlarlar. Havanın kirini alıp temiz şekilde geri vermek için özel tasarlanmıştır. Ortamdaki tozu, mikropları, koku gibi rahatsız edici şeyleri temizleyerek daha sağlıklı ortam hazırlar. Aynı zamanda ortamın nem dengesini ve sıcaklığını da sağlar.

Author

HBKlima