10 Yılı aşan bilgi ve tecrübe ile tüm klima ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. HB Klima servisi kaliteli hizmetleri ve verdiği güvence ile bir mesaj kadar yakınınızda

Galleri

İletişim

+90 (212) 580 20 77

34290 Küçükçekmece, İstanbul

muhasebe@hbklima.com.tr

Klima Tamir ve Onarımı

Klima Bakımı Tamiri Bakımı Onarımı Şirketi Firması

Klimalar günümüzde en çok kullanılan iklimlendirme  cihazlarındandır. Kışın odayı ısıtmak yazın ise daha serin bir ortam yaratmak için klimaların iklimlendirme özelliklerinden yararlanılmaktadır. Son derece işlevsel olan klima sistemleri hayatı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Kaliteli bir markanın kliması uzun yıllar kullanılma imkânı sunsa da zaman zaman bu cihazların bozulma belirtileri olabilmektedir. Klima tamiri konusunda profesyonel olan firmamız cihazlarınızın uzun yıllar bozulmadan kullanılabilmesine imkân yaratmaktadır.

HB Klima olarak firmamız klima tamiri ve onarım himzeti sunmaktayız. Kalite standartlarımız son derece yüksek olup bu süreçte cihazlarınızda meydana gelen arızaları yerinde tamir etmeye özen gösteriyoruz. Sıklıkla karşılaşılan klima arızaları firmamızın deneyimli çalışanları tarafından gün içerisinde hızlı bir şekilde onarımı gerçekleştirilmektedir.

Klima Tamiri ve onarım alanında profesyonel olan firmamız bu hizmeti her zaman cihazların bulunduğu yerde vermeye özen göstermektedir. Klima tamiri sırasında ortaya çıkabilecek yedek parça değişimlerinde mutlaka orijinal yedek parçalar kullanmaya önem veriyoruz. Klima tamiri işlemlerinde her zaman garantili olan hizmetlerimiz cihazlarınızın da daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Klima Bakımı Tamiri Bakımı Onarımı Firması
Klima Bakımı Tamiri Bakımı Onarımı Şirketi

Klima sistemlerinde farklı özelliklere ve durumlara has birçok farklı parça bulunmaktadır. Bu parçalardan bazı bölümlerin klimanın programlamasını ve elektrik bağlantılarını kontrol ederek, bazı parçalar soğutma sisteminin veya motorun kısmını etkilemektedir. Bu nedenle klimalarınızın tamirini ve onarımını düzenli olarak yaptırmanız büyük önem taşımaktadır.

Tüm klima markalarının tamirini ve onarımı gerçekleştiren HB Klima beklentilerinizin ötesinde bir hizmet vermektedir. Kalite standartlarımız son derece yüksek olup bu süreçte sizlere en iyi klima tamir hizmetini veriyoruz. Bununla birlikte klima tamir fiyatı konusunda da her daim müşteri memnuniyetine gereken özeni gösteriyoruz. Sektörde ki en uygun klima tamir fiyatlarımız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.