10 Yılı aşan bilgi ve tecrübe ile tüm klima ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. HB Klima servisi kaliteli hizmetleri ve verdiği güvence ile bir mesaj kadar yakınınızda

Galleri

İletişim

+90 (212) 580 20 77

34290 Küçükçekmece, İstanbul

muhasebe@hbklima.com.tr

Küçükçekmece Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi olarak sizlere hızlı ve etkili klima servis hizmeti sunmaktayız. Klimanızın yüksek performansta, uzun yıllar konforlu bir şekilde çalışabilmesi için zaman zaman gerçekleştirilmesi gereken klima bakım ve klima servislerince müdahale edilmesi gereken klima arıza, klima bakım ve klima tamiri durumlarında ise yetkili bir servis tarafından işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Klima alırken bir çok kritere dikkat eder, gerekirse biraz daha fazla para ödeyerek daha iyisini almaya çalışırız. Kalitemizden ve konforumuzdan ödün vermeden uzun yıllar kullanabileceğimiz klimaların dönemsel bakımları da en az satın alma sürecinde olduğu gibi teknik servis araştırması gerektiren bir durumdur. Her teknik servise güven olmayacağı gibi, yetkisiz ve acemi teknik servisler tarafından klimanızda daha büyük problemler yaratabileceği gerçeği mevcuttur.

Artık dört mevsim kullanılan klimalar daha çok klima bakım gerektirmekte ve uzun yıllar verimli kullanılabilmeleri için orijinal yedek parçalar kullanılarak bakımlarının yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizler klimalarınızı orijinal yedek parçalarla bakım yapmaktayız. Gerek klima tamir gerekse klima arıza durumları ile karşılaştığınızda teknik servisimizden hizmet almayı tercih ederseniz sizlere orijinal ve faturalı ve de garantili ürünlerle garantili hizmet sağlamaktayız.

Bakırköy Klima Servisi olarak her model klima için klima montaj, klima bakım, klima tamir hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetleri sunduğumuz klima modelleri arasında, Gree Klima VRF Klima Sistemleri, Split Klima Sistemleri, Multi Split Klima Sistemleri, Kanallı Klima Sistemleri ve klima- klima modelleri bulunmakta.

Klimalarınızın tamir ve bakımını HBKlima’ya bırakarak, klimanızı teslim ettiğiniz teknik servisin bilgi ve tecrübesinin çok iyi olduğu hissi ile gönül rahatlığı ile klima bakım, klima tamir, klima arıza işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere bir telefon kadar uzakta olan HBKlima, Bakırköy klima servisi olarak yapacağınız arama sonrası karşınıza çıkacak web siteleri arasında en güvenilir olan, yetkili, orijinal yedek parçalar ile sizlere hizmet vermektedir.
Bizlere çağrı merkezimiz aracılığı ile haftanın her günü mesai saati gözetmeksizin ulaşabilir, sizi anlayan ve size telefonda dahi çözüm üretebilecek teknik donanıma sahip çağrı merkezimiz aracılığı ile kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Author

HBKlima